دعوت به همکاری در طرح چشمه نور ایران

طرح چشمه نور ایران برای انجام امور طراحی و مهندسی از داوطلبان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌نمايد. لازم است متقاضیان محترم با تکمیل برگه‌ی اعلام آمادگی برای همکاری حداکثر تا پایان روز جمعه مورخ 1395/02/31 درخواست خود را اعلام نمایند.

پس از بررسی، از واجدین شرایط جهت انجام مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد. در صورت لزوم می‌توانید با تلفن شماره 22813738-021 تماس حاصل فرمائید.

ببرای مشاهده‌ی جزییات عناوین شغلی و تکمیل برگه‌ی درخواست همکاری به این برگه مراجعه نمایید.


دعوت به همکاری

طرح چشمه‌ی نور ایران نیاز به جذب افرادی با تخصص طراحی و تحلیل صنعتی در رشته‌های جامدات، مواد (جوش‌کاری)، و برق و الکترونیک دارد، متقاضیان باید درخواست خود را همراه با شرح‌حال علمی به نشانی ِ ilsf@ipm.ir بفرستند.

شرح وظایفمناقصه‌ی ساخت پایه‌ی مغناطیس حلقه‌ی انبارش

طرح چشمه‌ی نور ایران ساخت ۱۶ پایه‌ی مغناطیس (girder) را به مناقصه می‌گذارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات با جعفر دهقانی از گروه مکانیک طرح چشمه‌ی نور ایران تماس بگیرند.

تلفن: ۲۲۸۱۳۷۳۸-۰۲۱
پست الکترونیک: j.dehghani@ipm.irاستخدام کارشناس امور اداری

طرح چشمه‌ی نور ایران برای تکمیل کادر خود یک نفر کارشناس امور اداری استخدام می‌کند، متقاضیان این شغل باید درخواست خود را همراه با شرح‌حال علمی به نشانی ِ ilsf@ipm.ir بفرستند.

شرح وظایف
فراخوان ارزیابی کیفی مشاوران، دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی
برای انجام مطالعات تکمیلی لرزه‌نگاری ساختگاه شتابگر ملی ایران

پژوهشگاه دانش‌های بنیادی در نظر دارد انجام مطالعات لرزه‌نگاری تکمیلی ساختگاه شتابگر ملی ایران در قزوین را از طریق مناقصه‌ئی دو مرحله‌ای به شرکت‌ها، دانشگاه‌ها، و یا مؤسسات پژوهشی واجد شرایط واگذار کند. شرح خدمات به‌صورت پرونده‌ی پی‌دی‌اف از طریق پیوند زیر در دست‌رس است. متقاضیان پس از بررسی شرح خدمات باید پرسش‌نامه‌ی استعلام ارزیابی کیفی را از طریق پیوند فراهم‌شده دریافت کنند و پس از تکمیل حداکثر تا آخر وقت اداری روز سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۲ در نشانی تهران، ابتدای بلوار ارتش، روبروی اراج، پژوهشگاه دانش‌های بنیادی به دفتر طرح چشمه‌ی نور ایران تحویل دهند و رسید دریافت کنند. بدیهی است شرکت در این استعلام هيچ‌گونه حقی برای متقاضيان ايجاد نخواهد كرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن ۲۲۸۱۳۷۳۸ و یا ۲۳۱۰ (داخلی ۵۱۱۳) گروه ساختمان طرح چشمه‌ی نور ایران تماس بگیرید.

شرح خدمات
استعلام ارزیابی کیفی


دعوت به همکاری

طرح چشمه نور ایران در نظر دارد به منظور تکمیل کادر فنی خود نسبت به جذب یک نفر مهندس مکانیک با گرایش تبدیل انرژی یا سیالات ویک نفر مهندس برق ، گرایش قدرت با حداقل ۵ سال سابقه کار مرتبط اقدام کند. علاقمندان می توانند خلاصه سوابق کاری و تحصیلی خود را حداکثر تا آخر وقت اداری روز چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ با پست الکترونیکی به نشانی ilsf@ipm.ir ارسال کنند.

شرح وظایف مهندس مکانیک
شرح وظایف مهندس برقمهندس مکانیک

طرح چشمه‌ی نور ایران نیاز به استخدام مهندس مکانیک با گرایش جامدات یا ساخت و تولید و شرح وظایف زیر دارد. متقاضیان می‌توانند مشخصات و سابقه‌ی کاری خود را با پست الکترونیکی به نشانی ilsf@ipm.ir ارسال کنند.

شرح وظایف
دعوت به همکاری

طرح چشمه‌ی نور ایران نیاز به استخدام کارشناس بازرگانی با شرح وظایف زیر دارد. متقاضیان می‌توانندمشخصات و سابقه‌ی کاری خود را تا ۱۰ آذر ۱۳۹۱ با پست الکترونیکی به نشانی ilsf@ipm.ir ارسال کنند.

شرح وظایف
دعوت به همکاری

طرح چشمه‌ی نور ایران نیاز به استخدام مهندس معماری با شرح وظایف زیر دارد. متقاضیان می‌توانندمشخصات و سابقه‌ی کاری خود را تا ۱۰ آذر ۱۳۹۱ با پست الکترونیکی به نشانی ilsf@ipm.ir ارسال کنند.

شرح وظایفfooter
 

webmaster | ipmic@ipm.ir   Copyright © 2012, All rights reserved.